top of page

Meie armas, kallis doula Doris.

Ma pole saanud üldse mahti kirjutada, kui suurepärane sa oled!

Mäletan, et kui esimest korda ämmaemandat külastasin arvasin, et nemad on nagu Sina, toetavad, abivalmid ja lahked. Kahjuks on Eestis ämmaemandad suuresti toredad aga vaimsest toest jääb palju vajaka! Ma olen nii tänulik oma armsale sõbrannale, kes mind sinuni juhatas! Saime mehega sinult raseduse ajal väga palju tuge ja julgustust. Mäletan, kui minu rasedust taheti esile kutsuda sest ämmaemand arvas katsumise järgi, et tegemist on suure lapsega, kes kaalub 4,5kg. Kui palju tuge ma sain sinult sellega, et nad ei või ainult selle arvamuse pärast mu rasedust esile kutsuda ja et tegemist pole suure lapsega. Sinu hüpnosünnituskoolitus valmistas meid mehega sünnituseks igati ette. Olime tänu hüpnole teadlik kõigest, mis sünnitusega kaasas käib ning mis ootab ees peale sünnitust. Me olime valmis KÕIGEKS! Ja see teadmine, et mul on alati keegi, kellele helistada ja kellega rasedusest rääkida andis nii suure turvatunde.

Ja kui mu veed puhkesid siis teadsin, et nüüd ootab ees midagi imelist. Aitäh, et sa olid meiega niipalju, kui said, see kõik oli niinii ilus! Ja leedri-raberberi küünalt põletades meenud mulle alati Sina, meie köögilaua taga ja mina pallil tuhutamas! Kõige imelisem osa sünnituse juures oligi kodus, koos Sinu ja mu kalli mehega!

Haiglaski oli turvaline ja kõik oli hästi sest teadsin mida teha ja teadsin kuidas käituda. Mul oli maailma kõige ilusam sünnitus ja seda 100% tänu Sinule!

Ma arvan, et iga rase peaks läbima hüpnosünnituskoolituse ja iga rase, keda elu Sinuga kokku viib on küll väga vedanud!

Aitäh sulle, armas Doris, et oled nii imeliselt IMELINE! Aitäh, et andsid mulle oskused, suunised ja head sõnad ning et olid mulle nii palju toeks! Sa oled parim!


Siiri

Doris oli meile elukaaslasega üli suureks abiks sünnituse juures. Kujutan ette, et enamus meestel on sama mure, et ei oska naist sünnituse juures abistada. Doris õpetas ja näitas meile enne sünnitust, kuidas saaksin kõrvalolijana aidata.

Kõigepealt tutvustas, kuida sünniprotsess välja näeb ja siis liikusime abistavate meetmeteni. Saime proovida erinevaid lõdvestusharjutusi ja poose, mis hõlbustavad naisel tuhusid leevendada ja beebil sünniteedes liikuda.

Kuna sünnitus võib venida pikaks ja kurnavaks, siis kõrvalolija abi võib osutada väga kasulikuks. Sain raskematel hetkedel olla naise mõistus, kes juhendab õpituid poose ja tehnikaid. Enesekindlus peale koolitust tõusis märkimisväärselt meile mõlemal.

Oleme Dorise abile väga tänulikud ja soovitame sünnitajatel kindlasti doulade abi kasutada.

Madis

Arvustused: Testimonials
bottom of page